Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Rántott Camembert sajtot...

Rántott Camembert sajtot lehet tepsiben sütni kevés zsiradékon?

Figyelt kérdés

Nem folyik ki a sajt közepe, mielőtt még megsülne a panír? Az oldalán is megsül? Tudom, hogy kétszer kell panírozni, de mégis.... :-)

Bolti panírozásút mindig tepsiben sütöm, de azoknak a panírjában van valami "varázs anyag" ami rágyógyul a sajtra.

Arra is gondoltam, hogy apróra zúzott diót is keverek a morzsába és kevés dió olajon sütöm :-P

Épp leszokóban vagyunk a finomított napraforgó olajról ,ezért nem szeretném bő olajban sütni.


2014. aug. 13. 17:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Légkeveréssel sütöttem, de csak sima hűtőbe raktam be. Esetleg majd egyszer teszek még egy kísérletet úgy, hogy a fagyasztóba rakom, de most nem is lett volna hely. Biztos azért nem sült meg eléggé, mert korán lezártam, de ha nem zárom le, féltem, hogy az összes szétfolyik. Nem mondom ,hogy nyers volt, de ráfért volna még egy pici.
2014. aug. 14. 10:40
 12/12 anonim ***** válasza:

Mennyi tippet kaptam hirtelen.

Köszönöm Nektek! :)

Az alufóliás nagyon fincsinek tűnik.Ki fogom próbálni.

Mégegyszer köszönöm.

2014. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!