Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan tesznek a tortára képet?

Hogyan tesznek a tortára képet?

Figyelt kérdés
A barátnőmet szeretém meglepni egy tortával,de nem tudom,hogyan kellene megvalósítani rá a képet.

2014. okt. 23. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ostyára nyomtatják, és azt teszik a torta tetejére. Cukrászatokban kérdezd meg, hogy csinálnak-e ilyet.
2014. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehető ostyára nyomtatják rá.

Elég sok cukrászdában vállalnak már ilyet.

2014. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Mindenkinek a válaszokat! :) Nagy segítséget jelent!
2014. okt. 23. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A vaterán szokták hirdetni. Küldesz e-mailben egy képet, ők meg küldik az egész csomagot, használati utasítással, hogy teheted fel a magad sütötte tortára. Én megcsináltam, nagyon örült neki a kis ünnepelt:)
2014. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most 13 ajánlat van fent. Úgy írd be, hogy tortafotó!
2014. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
és ezt, hogyan kell felvágni, meg kell kérdezni hova szúrjam a kést, az orrodba vagy a szemedbe, vagy talán szkalpoljalak?
2014. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát igen, akinek ilyennel skrupulusai vannak, az ne arcképet tegyen rá, hanem mondjuk egy kis lapátot, vagy egy pöttyös labdát:)
2014. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen ez már csak ilyen.

A fiamnak akar jó apám pókember ostyát venni hogy majd azt tegyem az ostyára. Két lehetőség lett volna:

1., nem eszünk tortát

2., Még most is sírna a fiam hogy kinyírtam pókembert :D

2014. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!