Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Konyhai praktikák

A kérdés

Le lehet-e fagyasztani a sütőtökpörét a kisbabámnak? Meddig lehet eltárolni sima hűtőben?

2007. okt. 25. 15:56  Privát üzenet  

A válaszok
Ha házilag készitetted nyugodtan lefagyaszthatod de csak egy hónapra.Hütöben pedig szerintem maximum másnap add neki még oda .2gyermekes és 33hetes kismama:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2007. okt. 26. 12:01 Privát üzenet
Nekem a védőnőm azt javasolta, hogy csak olyan elkészített zöldségféléket fagyasszak le amelyekről biztosan tudom (bio), hogy vegyszermentes földből származank. A fagyasztás során a vegyszerekben található nitrátok nitritekké alakulnak, amelyek felgyülemlenek a szervezetben (az ember egész életében, nem eltávolítható méregtelenítéssel sem)és a kisbabáknál már nagyon kis mennyiségben veszélyesek lehetnek. Szerintem kérdezz szakembert.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2007. okt. 28. 21:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A zabtejet le lehet fagyasztani?
Kenőmájast lehet fagyasztani?
Dinsztelt káposztát lehet fagyasztani?
Lehet-e fagyasztani a friss mentaleveleket, cirtomfű leveleket, mint pl ahogy a petrezselymet és a zellerlevelet?
Le lehet nyersen fagyasztani a sóskát?
Kígyóuborkát szeletelve le lehet fagyasztani állagromlás nélkül?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Konyhai praktikák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!