Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit csinálok rosszul? Ha...

Mit csinálok rosszul? Ha sütit sütök, midig nyers marad a belseje. Ha kisebb hőfokon sütöm, hosszabb ideig akkor is, ha kevesebb ideig nagyobb hőfokon akkor is. (Akkor még ráadásul kiszárad vagy megég a széle is)

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nem hagyományos , hanem egy mini villanysűtőről van szó. Lehet, hogy ez a gond?
2010. jan. 27. 19:10
 1/6 anonim válasza:
100%
igen a sütő miatt van anyukám is vett egy uj sütőt folyamat odakozmál a süti vagy nyers marad mamámnál meg ugyanaz van mint nálad nyers marad és megég
2010. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, hogy nem én vagyok a béndzsa, hiszen ha egy nagymamának sem sikerül, akkor csak a sütővel lehet gond :-) Viszont a rossz hír, hogy jóideig cukrászdából kell beszereznünk a desszertet :-(
2010. jan. 27. 19:30
 3/6 igabcsy ***** válasza:
100%

Szerintem is nehezen találod el a sütő megfelelő hőmérsékletét.

Én azt javaslom, hogy mivel a sütő egy nagyobb beruházás volna, ezért jobban jársz, ha inkább veszel egy sütő hőmérőt. Nem olyan baromi drága - pár ezer ft.-ért lehet kapni.

2010. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
túl gyorsan sütöd.
2010. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

az első kommentelővagyok de a legjobb egy olyan sütő amiben van hőlégkeverés és akkor egyenletesen sül

de az uj sütőkben már nem igazán lehet normálisan sütni a régiekben lehettt rendesen

2010. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nálunk is ez a probléma. A régi sütőm tökéletesen sütött, ez az új meg megégeti az alját és a tetejét, de a sütemény belseje nyers marad. (Zanussi ZOB 482)

Ha sikerült megoldani a problémát valahogy megírnád hogy miként. Köszi.

2010. febr. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!