Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nehezebb kukorica és rizsliszt...

Nehezebb kukorica és rizsliszttel sütni-főzni?

Figyelt kérdés
A páromról most derült ki hogy lisztérzékeny! Úgy tudom rizs és kukorica liszttel lehet neki sütni főzni, de nem tudom hogy ezek a lisztek ugyanúgy "reagálnak" mint a búzaliszt, kevesebbet-többet kell tenni egy-egy ételbe, vagy nem kell változtani az arányokon?? Ha valakinek van valami bevált ötlete azt is szivesen fogadnám!!! Tanácstalan vagyok!!!
2010. jan. 28. 08:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a kukoricás kenyeret, de nekem a külső része szépen megsült, a belseje pedig ragacsos maradt, pedig mindent a recept szerint csináltam!
2010. febr. 4. 07:24
 12/16 anonim ***** válasza:

sajnos ez előfordulhat:(,mi is nagyon sokat próbálkoztunk vele,még van hogy most is.mi ilyenkor azt csináltunk hogy lefedtük fóliával mikor kívül már jó volt,de belül nem.amúgy mikor megsült még szokott egy picit ragadni,de utána jó lesz:)

remélem sikerülni fog megcsinálni:)

2010. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Offolni fogok, előre is bocsi, de úgy látom, itt tényleg olyanok válaszoltak, akik már kipróbáltak sok mindent, és hátha kapok választ a kérdésemre.Szóval:


Főzött krémet lehet rizslisztből csinálni?


Nekem a sima lisztes olyan "lisztízű" kicsit.Hátha ezzel jobb lenne, de pocsékolni nem akarok, míg nem tudom a választ.

Előre is köszi :)

2011. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia!Én a lányoknak tortához vagy bármilyen sütihez amihez krém kell rizsliszttel csinálom.Fél liter tejhez rakok 5 evőkanál rizslisztet,ezt felfőzöm.Amíg kihül ,a cukorral elkeverek margarint,aztán ezeket összekeverem ,kakaóport ,citromlevet vagy tetszés szerint bármit rakhatsz bele hogy ízesítsd.Nálunk a kakaós meg a citromkrém a "menő",legtöbbször ezt csinálok.
2011. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem az lenne a kérdésem,hogy most fogom megsütni az első glutén mentes kenyeremet, de kenyér sütő nélkül, anyukám vett nekem mantler lisztet, meg rizslisztet, ehhez tudnátok nekem egy receptet ajánlani?
2012. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Sziasztok.


Valaki megosztana velem esetleg egy jó gluténmentes pizza tészta receptet? amit eddig láttam mindegyikkel embert lehetett volna ölni olyan száraz és kemény lett.


Előre is köszönöm!


Jöhet mailben is :) mariopistik@gmail.com

2013. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!