Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kukorica pattogatás mikróban...

Kukorica pattogatás mikróban - meg tudja mondani valaki, hogy hogyan csináljam, hogy egyenletesen kipattogjon?

Figyelt kérdés
Nem előre gyártott mikrós kukorica, hanem saját termesztésű.
2009. szept. 24. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sütőpapírba szoktam tenni, így olyan mint a gyártott papírzacsi!De soha nem lesz tökéletes!
2009. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár azt hiszem, azt szivesebben hallottam volna, hogy ugyanolyan finomat lehet késziteni belőle. Hát..., sajnos!
2009. szept. 25. 10:38
 3/4 anonim válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy sütőpapír, bele a magok, egy kis sós vaj, majd 3-4 percre a mikróba 700W-on, az alján úgy is fog maradni mindig ki nem pattogott darab
2009. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy mélyebb jénai edényed, abba rakd bele, tegyél rá vajat és ha szereted sósan, sózd is meg. Takard le az edényt, és kb. 3 percig mikrózd. Egyszerre csak egy kávéspohárnyit csinálj. Arra is figyelni kell, hogy jó száraz legyen a kukorica, amiből készíted.
2009. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!