Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Panirozott hagymakarikák?

Panirozott hagymakarikák?

Figyelt kérdés
milyen ize van ís hogy kell késziteni hogy finom legyen illetve ne essenek dzét a karik0k?
2014. nov. 13. 09:05
 1/4 anonim válasza:
74%
Nagyon finom, de elég macerás megcsinálni. Nagyon forró, bő olajban kell sütni én jó nagy hagymákat szoktam választani, hogy haladós legyen. Az is nagyon finom, ha csak lisztbe forgatod. Én egy zárható tetejű műanyag dobozba (de lehet nejlonzacskóba is) lisztet teszek és összerázom, hogy mindenhol beborítsa a hagymát. Szétesnek, de nem baj. A lisztes verzió ropogós lesz. Ne felejtsd el előtte megsózni, mert anélkül semmi íze nem lesz.
2014. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy a Lyoni hagymát nem szabad sózni, mert levet ereszt... Meg amúgy is az egy édeskés étel.

A panírozott túl macerás és szerintem nem is olyan jó, mint a lyoni.

2014. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A hagyma karikákatnem panírozzák, hanem sörtésztába/nokedlitésztába mártva sütik bö olajban.
2014. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3. Miért zárná ki egymást a sok lehetőség?

Rengetegféle kép lehet elkészíteni hagymakarikákat.

2014. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!