Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell úgy virslit...

Hogyan kell úgy virslit főzni, hogy ne repedjen szét?

Figyelt kérdés
Először felforralom a vizet, és utána teszem bele a virslit. Amire újra felforr egy része már szét is reped. Hol a hiba? Segítsetek!
2008. aug. 16. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

szurkáld meg egy villával.

azért reped szét, mert gőz fejlődik benne, ha az ki tud jönni, akkor nem veti szét.

2008. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem sosem reped szét. Én rögtön belerakom a virslit a vízbe és a kettőt egyszerre melegítem fel. Amikor forr a víz várok kb. 5 percet és leveszem a gázról, majd hideg víz alatt leöblítem.
2008. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A virsli meg van főzve, főzni, nem kell. Akkor reped szét, ha forralod. Amikor a víz gyöngyözni kezd, zárd el és ha a melegvízben átmelegszik úgy tökéletes.
2008. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen egyszerű a megoldás, még mielött beletennéd a vízbe, szedd le róla a műbelet, és főzd pár percig. Ha villával le is ellenőrzöd hogy jó-e nem fog szétrepedni.
2008. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
erre egyszerű a válasz ne főzd meg a virsli már amúgy is kész van ha meg hideg tebb be a mikroba 45 mp-re persze a "héja" nélkül
2008. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vízzel együtt kell melegíteni, nem a lobogó vízbe tenni.
2009. szept. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 daMisch válasza:
100%

Most minek variáltok?

Nem kell mikrózni, meg ilyesmi.

Először is leveszed a héját, és felforralod a vizet.

Ahogy írták, villával megszurkálod.

Ha megfő, kiveszed, leöblíted, megeszed.

Ennyi.

2014. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!