Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ettetek már olyat, hogy...

Ettetek már olyat, hogy kristálycukor megfőzve forró vízben? Ha nincs itthon semmi, csillapítja valameddig az éhséget?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 17:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Ne már, hogy semmi nincs otthon...
2015. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább piritsd meg a cukrot, aztán kiöntöd valamibe, be a mélyhűtőbe és ha kihúl olyan lesz mint a nyalóka
2015. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Édesapámmal imádjuk jó alaposan megcukrozni a teát. Főleg ő szereti úgy, gyerekkoromban tréfából mesterséges méznek neveztem el a teáját. Tényleg a sok kalória miatt szeretjük így, meg a tea némi antioxidáns hatású is. De nem más élelmiszer helyett, mert kell a szervezetnek más élelem is.

Forró vízben és teában csak feloldódik a cukor, nem fő meg.

Persze az éhség ellen mindenképpen jó amíg nincs más.

2015. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

mik vannak otthon? hátha tudunk belőle valami ehetőt kihozni


a cukorsziruptól inkább hányingered lesz

2015. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az éhséget nem fogja csillapítani csak nagyon rövid időre. Inkább hányingered lesz csak tőle, utána pedig mivel hirtelen leesik a vercukrod, meg éhesebb leszel
2015. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ettől éhes leszel.
2015. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A Tengerész ***** válasza:
90%
Nem. A túlcukrozott teától éhgyomorra egyszer még hánytam is.
2015. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Jól írják a többiek. HA túl "sűrűre" főzöd, akkor attól hányingered lesz (nem tudom a terheléses vércukorvizsgálat mond-e valamit) másrészt csak még éhesebb leszel tőle.
2015. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
:D Megfőzöd a cukrot? Előtte verd fejbe, hogy ájuljon el, és hirtelen már forró vízbe tedd, hogy ne sokat szenvedjen szegény! Cukros vizet nem kell főzni, meg azt iszod, nem eszed. De akkor már ehetnéd úgy ahogy van... Ha van más ehető, akkor edd inkább azt, vagy keverj össze amit találsz, főzz tésztát vagy rizst, tegyél bele kolbászt szalonnát, halat, lekvárt, kakaóport, kompótot, vagy ami van... De hány éves hiszi, hogy a cukrot főzni kell?
2015. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
35%
csak akkor segít ha hideg vízben főzöd meg
2015. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!