Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ettetek már olyat, hogy...

Ettetek már olyat, hogy kristálycukor megfőzve forró vízben? Ha nincs itthon semmi, csillapítja valameddig az éhséget?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 17:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%
És nem az a karamellizálódás, hogy elszenesedik? Ha egy papírt csak megpörkölök, és barna folt lesz rajta, az nem szenesedés, csak ha elégetem?
2015. ápr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 M@teee válasza:
Nem tudom milyen szerintem inkább karamellt (égetett cukrot) csinálj ez írásból a nassolás legalja kivéve az ételízesítő kocka na az durva de eleve a kakaópor is üt. AZ ÉTELÍZESÍTŐNEK NEM CSAK A KOCKA HANEM MINDEN OLYASMI ZSÍRRÉTEGET HOZ LÉTRE A SZÁJBAN MÉGHOZZÁ LEÖBLÍTHETELEN AZÉRT A KOCKÁVAL PÉLDÁLÓZOK MER AZ ÜT DURVÁT.
2015. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mivan?@ Mi az, hogy üt, meg leöblíthetetlen? Hogy jön össze a kakaópor, a cukor, és a delikát, vagy leveskocka? :D


De amúgy tényleg nem értem ezt az égetett cukor mániát. Akkor már inkább magába egye, több a kalória, vagy cukrosvizet igyon, az szerintem jobb, mert kevesebb ideig van a szájba, de most itt már minden van, kakaó, meg ételízesítő. Szerintem, ha ezek lennének, nem akarna cukrot főzni. :D Főzhetne teát, ízesíthetné a vizet kakaóporral, főzhetne levest is, de csak azért, mert azt feltételezi mindenki, hogy lemehet a boltba, meg van otthon más. Nincs mindenhol bolt. Ha cukor van, meg víz, akkor az van. Ettől még az égetett cukor, nevezzük nyalókának, nem hiszem, hogy csillapítaná az éhséget. De ha sok folyadékot iszik, és abba azért akad valami emészthető, az szerintem elviselhetőbbé teszi.

2015. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!