Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » SOS, sonka megromlik az erkélyen?

SOS, sonka megromlik az erkélyen?

Figyelt kérdés
Elvileg házi füstölt sonka, csak tegnap kitettem az erkélyre, mert nem volt 8 fok sem, most viszont kicsit jobb az idő és kint maradt, megromlik??? Mit csináljak, ha kicsit szaga lesz? Nagyon félek, hogy lehetek ilyen???

2015. ápr. 1. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi házi füstölt sonkának nem lesz semmi baja, régen a padláson meg a speizban tartották, mégsem romlott meg. Nylonba viszont nem szabad tartani, mert abba befülledhet.
2015. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri megkockáztatni , inkább a hűtőbe legyen mint a napon .
2015. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy macska nem téved arra, szellős helyen van, eső nem éri, nem lesz baja. :)
2015. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Napra ne tedd, hűvüs, szellős hely kell, ha igazi házisonka. Én minden évben a konyhaszekrényben tartom, amin van egy szellőzőnyílás, ma vettem, pénteken szoktam megfőzni, eddig még soha nem lett baja. Hűtőben nekem a sonka penészes lesz, de ha voltban vetted, akkor mehet hűtőbe is, mert azok nemigen állnak el kint, még akkor sem, ha az van ráírva, hogy füstölt.
2015. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!