Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet kávédarálóban gyümölcsöt...

Lehet kávédarálóban gyümölcsöt darálni?

Figyelt kérdés
Régi elektromos kávédarálóról van szó.

2015. ápr. 7. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Cukrot darálhatsz benne, esetleg mákot, cukorral keverve.
2015. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de csak egyszer. Tehát valójában nem ajánlott.
2015. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi lesz a baja zárlat vagy penge?
2015. ápr. 7. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megrázó élményben lesz részed, ha bőlevű gyümölcsökkel pakolod meg. Egyáltalán hogyan jutott ez eszedbe? És miért akarod darálni a gyümölcsöt, ami nem is szilárd?
2015. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt tésztareszelőn, vagy uborkaszeletelőn szoktunk lereszelni, illetve leszeletelni.
2015. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Csak száraz dolgokra képest, no persze abból se bármire.

Nekem speckó darálóm van, 2 szett késes résszel, amiből az egyikbe még nem leves zöldségeket is tehetek (karfiolt próbáltam, püré lett belőle hamar :)), de gyümölcs darálására természetesen nem alkalmas az sem. Arra a turmix vagy botmixer való, azokhoz pont sok lé kell, különben nem megy a dolog...

2015. ápr. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyümölcsöt nem daráljuk, hanem mondjuk turmixoljuk..
2015. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kellene.

Igazán nem drágák már ezek a botmixerek. Pár ezer forintért is láttam már egészen jó mixereket. Szerintem érdemes rá beruházni.

2015. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!