Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szeretitek halmozni az élvezet...

Szeretitek halmozni az élvezeteket? Vagy nagyon figyeltek arra, hogy olyanokat egyetek egy étkezés alatt, ami illik is egymáshoz? Netán fittyet hánytok rá és ahogy jól esik?

Figyelt kérdés
Én például a lecsót nagyon szeretem tejföllel és sajttal. Más rosszul van ha meglátja a paradicsom+tej kombót.

2015. jún. 22. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég bizarrul hangzik, de ha jól esik akkor miért ne. Én megeszek bármit ami jól esik, bár nem hiszem hogy van bármilyen nagyon extrém dolog, átlagos dolgokat szeretek.
2015. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond a paradicsom és tejtermék kombinációval.
2015. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés kérdése. Akinek ezek összeillenek, ízlenek együtt, annak hiába mondja más, hogy ezt nem illik.


Én nyilván olyanokat eszem egyszerre, ami szerintem illik egymáshoz, nem tartom furcsának őket. De te lehet furcsállnád, mert máshogy szoktad meg. Ilyen szempontból a kérdés kicsit értelmetlen.


Egyébként a paradicsom + tejes vagy tejszínes kombináció az olasz szószokban is jelen van, semmi furcsát nem látok benne.

2015. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hedonista vagyok, az élvezethalmozás alap :) Bár van étrend, ami azért eléggé kikapcsolja ezt a táplálkozásnál, de sosem sokáig.


Minek figyeljek bármire? Azt eszem, ami jólesk, s ez nyilván összeillő lesz nekem, vagy kellemesen nem összeillő, ha van ilyen. Az nyilván nem érdekel, hogy másoknak tetszene-e. Sokaknak nem tetszene, én mindent zsírral eszem (néha pár szem gyümölcsöt vagy némi vonzó nyers zöldséget magában, de amúgy mindent). Zsír alatt a makrotápanyag zsírt értem. S édességen kívül mindent zöldséggel. A lecsóhoz természetesen zöldséget eszem, pl. nyers uborkát, az úgy teljesen jó. Tojás is van rajta, anélkül azért kissé túl szénhidrátos és túl kevéssé zsíros lenne, bár távolról sem ehetetlen.

2015. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondok furcsábbat. Banános-csirkés-currys pizza, sütés után megkenve béarnaise mártással (magyarul talán hollandi?). Szerintem baromi finom. Most ki mondja meg nekem, hogy "nem illik össze", ha szerintem baromi finom? Én eszem meg, én érzem, az én gyomromban köt ki.
2015. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én össze-vissza eszem, pl. a milánói bordát vagy a párizsi szűzérméket savanyúsággal. :D
2015. jún. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fincsi a lekvaros grillcsirke, vorosboros kakaoval :)
2015. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesegem amikor terhes volt, imadta a nutellas csemegeuborkat :D
2015. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hetes, a lekváros csirke nem hangzik olyan furcsán, a gyümölcs, meg a hús jó együtt. Ahol én élek, itt a húsgolyó+főtt krumpli+borsó+barna mártás+vörösáfonya lekvár egy tök jó kaja. A másik, amit nagyon szeretek, az egy bizonyos tejszínes marharagu-féleség, brokkolival , rizzse és ribizli zselével. Az egyik kedven kajám. :D
2015. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
A barátnőm a túróstésztát eszi porcukorral, szalonnával,lekvárral. Nekem semmi bajom vele, amíg nem kell megennem. :)
2015. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!