Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit csináljak a sertéscombból,...

Mit csináljak a sertéscombból, illetve hogyan készítsem el egyszerűen?

Figyelt kérdés

Van majdnem egy kiló gyönyörű sertéscombom, azonban az a bajom, hogy pörköltet, borsos-tokányt, és sertés gulyást mostanában sokat csináltam, és ettem, így ezeket már unom.


Tudtok valami olyan receptet aminél jó szaftos marad a hús, és aránylag gyors az elkészítése? Pl egybensütve sütőzacskóban, vagy ilyesmi.


Köszi előre is! :)



2015. jún. 25. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én brassóit csinálnék jó sok fokhagymával.Vagy vadast.
2015. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

A brassói jó ötlet. Meggondolom, bár kicsit hasonlít pörköltre, meg tokányra is. Úgyértem darabolt kockázott hús, stb. Meg maga a hús úgy nem marad igazán szaftos.


Vadas meg egyáltalán nem tartozik a gyorsan és egyszerűen elkészíthető ételek közé szvsz.

2015. jún. 25. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
dobj mellé egy fej foghagymát, pár szál rozmaringot, néhány paradicsomot, sózd, borsozd ...tedd be egy sütőzacskóba és süsd meg egyben
2015. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt kipróbálom. :)
2015. jún. 25. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Vadast nem is lehet sertésből csinálni, viccnek ia rossz.
2015. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Szeld csíkokra, sózd be, majd lisztbe forgasd át, és hirtelen zsírban/olajban süsd ki, mint a natúr-szeletet.

Készíts egy lecsó-alapot (hagyma-zöldpaprika-paradicso), és abba rakd bele, forrald össze. Mellette a petrezselymes rizs, vagy a sült krumpli köretként elkészül.


Van, amikor fokhagymás-tejfölös mártást, vagy éppen sajtmártást készítek, azzal forralom össze... mikor éppen mi kerül sorra

2015. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ügyet Lenke ***** válasza:
77%
először nagyon forró zsiradékban pirítsd körbe, hogy lezáródjanak a rostok, majd sütőben, zsírral, kevés vízzel, fűszerekkel és egy kevés fehérborral alatta süsd alumínium fólia alatt, a végén meg nélküle...spékelheted sütés előtt fokhagymával és szalonnával...
2015. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az ötleteket.

Az utolsót mindenképp kipróbálom ma este.

Utána következőre meg tök jó ötlet a sajtmártással csíkokra vágva.

2015. jún. 26. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Itt ajánlotta a minap valaki a "Lusta Manci sajtos-tejfölöse"nevű finomságot. Ha beírod így megtalálod, és tanúsíthatom, hogy isteni finom, mert kipróbáltam.
2015. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!