Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vízforralóval tudok valahogy...

Vízforralóval tudok valahogy virslit főzni?

Figyelt kérdés

:D Kolesz, igen.

Mielőtt ezzel jönne valaki, annyira nem vagyok hülye, hogy beletegyem a forralóba.

Van lábosom, zacskós falnijó virslim és vízforralóm. Működik-e egy úgy, hogy forró vizet öntök rá? :DD Bocsánat, ha nagyon hülyeséget kérdezek.



2015. jún. 26. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vízforralóval felforralod a vizet uttánna kiöntöd a lábasba aztán beleszórod a virslit.A virsli nem nyers étel.Csak fel kell melegíteni.
2015. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alapesetben a virslifőzés során a forrásban lévő vízbe teszed bele a virslit nagyon rövid időre (ahogy az előttem lévő írja, nem megfőzni kell, csak melegíteni); működhet úgy, hogy a felforralt vizet lábosba teszed, és abba belerakod a virslit. 1-2 perc és ki is veheted.
2015. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatod így is, ahogy az előttem szólók írták, vagy egyszerűen bedobni a kolesz konyha mikrójába (csomagolás nélkül és beirdalva) és pár perc alatt jó is. És nem kell a vízzel szórakozni :D
2015. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bejött, köszi! :D

#3: Alapjáraton így szoktam csinálni, csak a konyhához kulcsot kell kérni és lusta vagyok. :))

2015. jún. 26. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csaj vagy vagy anyuci kedvence, de nem lusta.


a lustaság ott kezdődik, hogy a hűtőből kiveszed, és úgy hidegen megeszed,

esetleg egy órát vársz, hogy megmelegedjen


A következő fokozat, hogy a virslit beledobod a mosdóba és rányitod a meleg vizet...

2015. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!