Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szilikonos formát tehetem...

Szilikonos formát tehetem sütőbe is? Nekem csokibonbon készítőm van, az 230 fokig hőálló.

Figyelt kérdés
A jégkockakészítő szilikon is ugyanilyen? Abba is csinálhatok csokibonbont?
2010. márc. 4. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Gázsütőbe nem szabad csak betenni a szilikonos sütőformát, a villanyba nyugodtan beteheted. Azt viszont nem tudom, hogy a jégkockakészítő szilikon sütőálló-e. Nincs ráírva valahol (bele szokták sütni a szélébe, hogy hány foktól hány fokig bírja)?
2010. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

off. gázsütőbe miért nem lehet tenni?? Nekem gáz van, és muffint szilikonformában sütöm, és eddig nem vettem észre semmit, hogy nem lehetne.


A szilikon jégkocka tartót én sem tudom, hogy ugyanaz e, mint a sütős szilikon.

2010. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ajándékba kaptam egy szilikonos sütőformát, gyári papírdobozban volt. Arra rá volt rajzolva piktogramokkal, hogy elektromosba rakhatom, de gázosba nem. Azt hittem, ez minden szilikonos sütőformára igaz, de ezek szerint nem. Ebben az esetben bocsi a helytelen válaszért.

Első hsz. voltam

2010. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!