Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Talaltam neten egy facan...

Talaltam neten egy facan receptet, szerintetek mukodne?

Figyelt kérdés
facannal zero tapasztalat, de kivancsi vagyok es szivesen kiprobalnam. recept itt: [link]
2015. aug. 19. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Így olvasva (és közel 50 éves tapasztalattal) jónak tünik, csak elég macerás, de ünnepi kajaként biztos megéri a veszödést.
2015. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt, unnepi fogasnak szanom, de elotte szeretnem begyakorolni.meg annyit, hogy ez a recept kb hany fore van szamolva?
2015. aug. 19. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kövezzetek meg, de én utálom a fácánt. Elég sokszor főztem, a szomszédom vadász. Száraz, zsirtalan, izetlen, kár a hozzávalókhoz, amivel dusitod. Százszor inkább egy sima piaci tyuk.
2015. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 -as válaszolónak igaza van .. de leves nagyon finom belőle.. Ezért szoktam a húsból pástétomot készíteni vagy húskrémet... A fácán nem mindehol olcsó sőt inkább drága...
2015. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Márpdig a recept szerint éppen, hogy nem lesz száraz, hanem a gyümölcsöktöl meg szalonnától szaftosa válik.
2015. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zolidobos ***** válasza:
100%
Nem kóstoltam, lehet, hogy jó! Decnekem a főtt hús sütésével mindig voltak fenntartásaim..vagy-vagy, egy róka, egy bőr...
2015. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aham, pont ezert irtam ki a kerdest :) mindegy holnap meglatjuk :)
2015. aug. 20. 01:12
 8/8 A kérdező kommentje:
na elkeszitettem a facant a leiras szerint, eszmeletlen jo recept, nagyon jot ettunk belole :)
2015. aug. 21. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!