Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Az avokádókrém kb meddig áll...

Az avokádókrém kb meddig áll el hűtőben?

Figyelt kérdés

Avokádó, tejföl, só, bors, citromlé, fokhagyma kell bele :)


Nem csináltam még ezelőtt, szóval inkább biztosra megyek, mert magával avokádóval sem sűrűn érintkezek.



2015. aug. 31. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
1,5 nap
2015. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak? :O
2015. aug. 31. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
4-5 nap.
2015. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom a #3-as milyen avokádókrémet csinál, de amiben friss avokádó meg tejtermék van, azt 1,5 napnál tovább nem enném meg


még a tejtermék nélküli sem áll el tovább, mint max 3 nap

2015. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tejföl + citrom miatt 2 nap után már érezni fogod a változást.
2015. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk legkésőbb másnap biztosan elfogy. Én is rakok bele citromlevet, de azért másnapra már nem lesz olyan szép színe, mint frissen. De általában 2 avokádó simán elfogy egy vacsorára (2 felnőtt, 2 ovis, akik tömik).
2015. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon finom egyébként, csak az a baj hogy nagyon drága az avokádó.
2015. szept. 2. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Aldiban, Lidlben szokott lenni nem túl drágán.
2015. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nálunk is elfogy minden alkalommal legkésőbb másnapra. Pedig nem 2 szemből csináljuk, hanem 6-7-ből legalább. És csak hárman szoktuk enni igazából. :)


A felszíne nagyon hamar, szinte pár órán belül megbarnul, még hűtőben tartva és citromlét hozzáadva is (alatta ilyenkor is szép zöld marad), de ez nem rontja az élvezeti értékét, és a minőségét sem elvileg, úgyhogy ne zavarjon! ;)


Amúgy mi tejfölt soha nem teszünk bele, nekem az nem hiányzik hozzá. A többi, amit írtál, mehet. Sőt, akár lilahagyma, vöröshagyma is apróra vágva, vagy őrölt paprika, őrölt csilipaprika, ha szereted csípősen, stb. ;)

2015. szept. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!