Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mascarponét vagy Philadelphiát...

Mascarponét vagy Philadelphiát milyen olcsóbb termékkel tudok helyettesíteni?

Figyelt kérdés

EHHEZ A recepthez kell

//www.lajosmari.hu/recept/481/zoldfuszeres-turokremlabdak

konkrét márkát is irhattok, kinek mi vált be.


2015. szept. 16. 15:33
 1/8 A kérdező kommentje:
2015. szept. 16. 15:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajátmárkás mascarpone.
2015. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, a Lidlben 25 dkg-os mascarpone 399 Ft, ha akciós 299, miért kellene még ettől olcsóbb???

És nem, a vajkrém sem olcsóbb, viszont sz.r :-(

2015. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben lehet kapni sajtkrémet sütéshez, kis vödrös kiszerelésben van. Én használtam már sajttortához, nem rossz.
2015. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gépzsir és mososzappan:-)
2015. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na, ott kezdödik, hogy a mascarpone nem sajt...az egy nagyon-nagyon zsiros tejszin féle...csak sürü... a krémsajttal ha helyettesited...az hasonlo àllagu, de kicsit savanykàs utoize van...van sokkal olcsobb is, mint a Philadelphia...az a lidl-is krémsajt...az nem krémsajt, hanem német zsirmentes krémturo...nagyon finom és olcso...ha ezt a fenti receptet készitesz, a krémtehénturo helyett teheted bele, a mascarpone helyett pedig egy olcso krémsajtot...de nem tudom, mennyi àrkülönbség van közte...megéri-e. Ilyen mü-krémsajtokat...vagy hogy hivjàk...ami olyan müanyag csöben van...ne vegyél, tele van kémiàval és mindenféle dologgal, aminek semmi köze a sajthoz...én pl azt is eltudom képzelni, hogy fetat és tejfölt kikeverek, hozzáadom...de az sem olcsobb
2015. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Editke inkább ne is írtál volna, ha gőzöd sincs a dologról. A mascarpone egy friss, tehát nem érlelt sajt.

Neked kikerestem wikin is mert el vagy tevelyedve.

Többieknek Köszönöm a választ!

2015. szept. 20. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Haszáltam már mascarpone helyett jól összetört túrót. Nem tökéletes, de egész elfogadható lett
2015. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!