Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tudnátok sgíteni hogyan...

Tudnátok sgíteni hogyan filézzek kárászt? Mert hiába filézem ki az Y szálkák a húsban akkor is benne maradnak Ti hogyan távolítjátok el?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen u.n. apró-halat nem szokták filézni. Csak beirdaljuk apróra, és olyan ropogósra sütjük, hogy az apró szálkák is szinte ropogósra sülnek, így azokat is össze lehet rágni... sütés előtt forgasd paprikás-lisztbe, majd ha megsült, akkor gyorsan dörzsöld át egy darabka fokhagymával... nem kell bekenni a zúzott fokhagymával, csak egy darabbal átkenni, hogy éppen az íze-illata-aromája meglegyen!!! ... felséges kaja!!
2015. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem túl régen költöztem (vissza) magyarországra 3 éves lehettem mikor kiköltöztünk az államokba és ott nem igazán dolgoztam ilyen halakkal bár lehet ciki h egy ember aki magyarországba született nem tudja megkészíteni a magyar halakat :/ :/
2015. nov. 12. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2015. nov. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi! Itthon sem tudja mindenki, csak elsősorban azok, akik vízközeli településen laknak. /Tisza stb./

Valóban, ahogyan a video mutatja, célszerű a gerince mellett ketté-vágni, de én sohasem szeltem fel 1-2 cm-es szeletekre, mindig a tenyérnyi fél oldalt egyben sütöttem.

Ezen a linken lentebb görgetsz, valahogy így.

(Bár én a hátgerinctől-hasa aljáig irdaltam, de ez már gyakorlatilag részlet-kérdés!)


[link]


Majd írd meg, hogyan sikerült megcsinálni, és ízlett-e?

2015. nov. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérek bocsánatot nem voltam számítógépen karácsonykor megkészítettem és nagyon izlett nekem is meg a feleségemnek is. Köszönöm tippeket :)
2015. dec. 28. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!