Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen kenyérsütőgépet vegyek?...

Milyen kenyérsütőgépet vegyek? Megéri, vagy felesleges? Finom kenyeret készit?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 10-15ezer ft között.Milyet ajánlotok?
2010. márc. 23. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, nekem moulinex xxl-m van. Imádom. Van egy nagyon jó kenyérreceptem, ebbe teszek ezt azt plusszba de alapvetően nem módosítom. amióta ez van rengeteg kalácsot, kuglófot, fánkot sütök, annyira gyönyörűen dagaszt, hogy nem érdemes versenyeznem vele. Ja, és nem igaz, hogy a kétlapátos jobb, nyugodtan vedd meg az egylapátosat, ugyanúgy kidolgozza a tésztát. Én nagyon szeretem.

[link]

2010. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10.000-ért már nagyon jót tudsz venni.Én sütök benne évek óta kenyeret,és ebben dagasztom a kelt tésztának valót is.Enyém egy lapátos és maximálisan kihasználom.
2010. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Hauser egylapátos van,és nagyon bevált.A Tesco-s olcsókat,vagy a Hausmeistert nem érdemed megvenni.
2010. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én helyedben inkább dagasztó gépet vennék és utána megsütném sütőben. A kenyérsütő gépek elég sok áramot fogyasztanak és nem tökéletesen dagasztanak, különösen ha reform kenyereket csinálsz.
2010. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszike.a baj az hogy az drágább,mint amennyit költenék rá.
2010. márc. 25. 11:28
 6/6 anonim válasza:
nem az a lényeg hog milyen drága a géped, a mi gépünk az olcsóbbik fajta az anyósomé meg a drágábbik, de semmivel nem tud többet, mivel ugyanugy forog benne a lapát és ugyanugy van a fűtőszál. vigyázz az instan élesztővel, mert mi egybeboritottunk egy pár csomaggal egy kis tartóba, és utána a kenyereink teteje mindig visszaesett a sütés végére. én már meguntam az otthon sütött kenyeret tú sűrű, és túl édes, és nem olyan puha. néha jól esik az embernek egy nagy karéj puha zsíroskenyér.
2010. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!