Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Cukkinihoz illik a turbolya?

Cukkinihoz illik a turbolya?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én el tudom képzelni vele, nem is rossz ötlet :-)

Én a fiatal zsenge cukkinit szoktam karikára vágni és grillezés előtt citromfűvel szórom meg, vagy citromos olajban pácolom különböző fűszerekkel. A Turbolya kicsit citromos, mentás szóval szerintem megy hozzá.

2016. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, a semlegessége miatt minden zöldfűszer jól áll neki.
2016. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, mivel a cukkini semleges ízű, bármely zöld vagy szárított fűszer csak feldobja, nem ront rajta.

Most sok friss turbolyát lehet szedni, használd ki, akár fagyaszthatsz is belőle. Nem fogod megbánni.

2016. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szeretném megkérdezni, hogy hol lehet turbolyát szedni? Próbáltam vetni, de nem sikerült, előre is köszönöm !
2017. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
erdő szélén rengeteg helyen tavasszal nő mint a fű, hol laksz? Budapesten pl a Normafa közelében tudok helyet
2017. márc. 4. 12:29
 6/6 anonim válasza:
5#5 köszönöm szépen, ha Budapesten járok kinéznék arrafelé, megírná hogy kb. merre? Nem ismerem a Normafát, Vas megyében lakom :)
2017. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!