Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nincs itthon csoki, de nagyon-...

Nincs itthon csoki, de nagyon-nagyon ennék, van ötletetek, mit egyek, vagy dobjak össze, ami némileg helyettesíti, és elveszi a csokiéhségemet?

Figyelt kérdés
Van méz, kakaópor, nagyon édes instant gyerekkávé, talán pudingpor, tojás, margarin, cukor. Tej, liszt nincs. Idáig az instant kávénál tartok, de jól jönne valami jobb ötlet. Ezt megiszom egy fél perc alatt, és folytatódik az ehetnékem.
2016. máj. 9. 21:56
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

csokipuding?


Régen amikor nem tellett nutellára, akkor én otthon a vajat összekevertem kakaóporral és úgy kentem a kenyérre.

2016. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van esetleg sima kekszed, keverd össze a margarint, cukrot, egy kis kakaóval, vagy kávéval(én a kávésat jobban szeretem) és kend a kekszre. Nagyon finom. Eheted akár magában is a krémet, de az nagyon hamar eltelít, és elég tömény is magában. Amúgy vajjal sokkal finomabb, de a margarin sem rossz. ;)
2016. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.

A krém jó ötlet volt:)

Csokis pudingpor épp nincs, de majd raktározok be belőle:)

2016. máj. 9. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Főzz egy adag tejbegrízt, rögtön forrón bele egy leveses tányérba, és úgy szórd meg kakakó+cukor = összeolvad, mint a forró csoki... nyami-nyami


Vagy:


[link]

2016. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de írta, hogy nincs otthon tej, szóval pudingot, se és tejberizst se tud főzni szegény lány:D
2016. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!