Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet valamit csinálni ízetlen...

Lehet valamit csinálni ízetlen kekszből, hogy ne menjen a kukába?

Figyelt kérdés
Van egy nagyobb adag ilyen sósnak vásárolt vegyes kekszféle itthon, a szüleimtől kaptam, amikor lebetegedtem pár napra, de semmi íze nincs. Sajnálnám kidobni, de ha nem tudom másra felhasználni, kuka lesz, mert így nem ízlik, és nem fog elfogyni. Van valakinek valami felhasználási ötlete?
2016. máj. 13. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
zsemlemorzsa
2016. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alain Delon ***** válasza:
94%
Vegyél hozzá kaukázusi kefirt és edd meg azzal.
2016. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha tényleg semmi íze akkor mehet 2db közé nutella. Vagy pudinggal rétegesen rakva.

Ha összetöröd akkor crustnak (süti alap) használhatod pitéhez vagy sajttortához. Kis cukrot is keverhetsz bele.

2016. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Sajtkrémmel, zöldségkencékkel kettőt-kettőt összeragasztasz, mellé egy bögre tea. Nagyon fincsi reggelire is, uzsonnára is.
2016. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz nagyon picik, hogy kettőt összeragasszak, de ötletnek nem rossz más méretűnél. Egyébként kérek mindenkit, hogy ne pontozgassák le a kérdésre ötletelő válaszokat. Eddig egy olyat sem kaptam, ami nem ide való lenne.
2016. máj. 14. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha úgysincs íze, akkor bármire jó lesz. Törd össze sodrófával, keverj hozzá olvasztott vajat, és használd fel pitetészta helyett bármilyen tetszetős, akár sütés nélküli töltelékkel. De csinálhatsz például pudinggal/krémmel rakott pohárkrémet vagy kekszgolyót is belőle.
2016. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
reszelj almát, répát, bele ez a semmilyen keksz. Meg kicsi méz. Legalább jobban laktat. Vagy főzz pudingot, ahhoz egyed ezt a csodakekszet.
2016. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!