Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ti hogyan tisztítjátok a...

Ti hogyan tisztítjátok a gofri sütőt?

Figyelt kérdés
Ugye ha tól sok vizet teszek rá, akkor belefolyhat az elektromos részébe és tönkremehet. Súrolni meg nem lehet a kényes bevonat miatt. Ha csak simán eltörlöm, akkor nem jön le az olaj. Mit javasoltok?

2016. jún. 16. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én mosogatószeres szivaccsal szoktam, majd áttörlöm tiszta vízzel. Ha bele is folyik valami, megszárad addigra mire újra használom.
2016. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
HA már csak langyos, akkor kend be friss olajjal - az fellazítja az odasültet, és utána elöször papírtörlövel töröld le, amennyit csak lehet, a maradékot meg mosogatószeres szivaccsal el tudod mosni
2016. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Papírtörlőt 4 rétegben vizezd meg és a még meleg sütőbe terítsd be, csukd le. A forró gőz feloldja az olajat a papír meg beszívja.
2016. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
gőztisztítóval
2016. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
HAsználat után papírtörlővel eltörlöm.
2016. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nedves, majd száraz papírtörlővel. Mosogatószert nem használok hozzá.Amennyi olaj rajta marad, annyi kell is a felületnek.Nem kell túlzásokba esni a tisztításával.
2016. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Legutóbb hosszú ideig nem használtam. Mire újra elővettem, összeragadt a két fele, pedig korábban nem tettem bele semmi oda nem illőt. Muszáj volt alaposan áttisztítani.
2016. jún. 22. 08:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Minekünk kivehetős betétje van. Ezért a csap alatt elmossuk, mosogatószerrel, majd pedig szárazra töröljük.
2016. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!