Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Rántott csirkemell mikróban?

Rántott csirkemell mikróban?

Figyelt kérdés
Török kajáldában láttam régebben, hogy a nyers (vagy félig nyers nem tudom)bepácolt, bepanirozott csirkemell szeleteket betették a mikróba kb 10 percre és a végeredmény szinte tökéletes lett. Googliztam pár hasonlót de elég ritkák ezek a mikrós trükkök. Valaki csinált ill tudja ennek a receptjét?

2016. nov. 18. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az előre kisütött hús volt
2016. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A panír nem fedte teljesen, kinézetre teljesen nyers húsnak tűnt ezert erdeklodom :(
2016. nov. 18. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, rosszul láttad.
2016. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán meg lehet sütni mikróban, csirkecombot is. Tányéron egymás mellé kell fektetni, bespriccelni egy kicsit olajjal a bepanírozott húst, és 800 watton sütni. Csirkemellnek 5-6 perc oldalanként, combnak kétszer annyi perc (oldalanként), ahány darab van a mikróban.
2016. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kényszerből csinált már rántotthús jellegű ételt mikróban. Fűszerezett zsemlemorzsába forgatta egyből a húst és úgy tette a mikróba.
2016. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szakácsként mondom, lehet, IGÉNYTELENEKNEK. Én még haragost sem kínálnék vele.

Amúgy igen, készre sütött fagyasztott terméket lehet, de azt is inkább hagyományos sütőbe tenném rácsra. Persze mindezeket csak ha nincs fritud.

2019. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!