Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tojasrantottat hogyan lehet...

Tojasrantottat hogyan lehet egyben elkesziteni?

Figyelt kérdés
Az ettermekben mindig egyben talaljak fel, en meg darabosra szoktam mert nem lehet megforditani teljesen..meg egyebkent en sok mindent szoktam beletenni, szoval lehet amiatt sem menne

2016. nov. 25. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Megfordítani? Azt minek? Amúgy nem vered fel és annyi, legalábbis ha az egyban alatt tükörtojást értesz.
2016. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
De, meg lehet fordítani. Ha nagyon rossz a serpenyő vagy nincs elég zsír alatta, akkor leragad, amúgy simán megfordítható, hisz tojás, remekül összeáll... Ha sok dolog van benne, akkor is OK, kivéve esetleg, ha rengeteg nedves dolog kerül bele... Szóval ezt a problémát én nem értem.
2016. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Első, azért, hogy piros legyen mindkét oldala... Vagyunk páran, akik jól megsütve szeretjük a rántottát :)
2016. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andizsuzsi ***** válasza:
87%
De, meg lehet fordítani. Én is sütöttem reggel :) Nem kevergeted, hanem mint a palacsintát, úgy sütöd. Megvárod, amíg összeáll, és óvatosan alányúlva (szerencsés egy széles lapáttal) egyszerűen megfordítod.
2016. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Amiről te beszélsz, az omlett. habosra fel kell verni a tojásokat, úgy kell ráönteni az előpárolt/sütött egyéb hozzávalókra. nem kell elkeverni, hagyni kell, hogy az alja egyben maradva megpiruljon. Így is tökéletes, de meg is lehet fordítani, ha lapátkanállal alányúlsz, egy tányérra csúsztatod, majd egy másik tányérral gyorsan átfordítod. Visszacsúsztatod a serpenyőbe és még sütöd a másik felét is.Ha ügyesen csinálod, egy szép nagy tojáslepényed lesz egyben.
2016. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Hmm, mondjuk én szeretem ha még egy kicsit folyós a sárgája.
2016. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem ilyen szokott lenni

2016. nov. 25. 12:56
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Jól néz ki, mi a gondod vele ? Sok benne a darabos alapanyag, ha azt akarod , hogy egybe maradjon, használj több felvert tojást, hogy ellepje a zöldségeket. De lehet, hogy így is megtörik, de szerintem nincs ezzel semmi baj.Így is gusztusos, és finom szerintem.
2016. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
mert kevered
2016. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
A hőfok szabályozása a lényeg,meg s megfelelő nagyságú,hevíthető edény.
2016. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!