Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szilikon gyúrólapon mivel...

Szilikon gyúrólapon mivel vághatom fel a tésztát? Feltekert, kakaós csigának valót pl.

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vágásálló, akkor késsel, ha nem az, akkor semmivel
2016. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
(Azt nem írtam, hogy ami nekem van, s amit ismerek, azok vágásállók. Azt nem tudom, mindegyik az-e, amit kapni lehet.)
2016. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
2016. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Van direkt erre a célra szilikon kés.
2016. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 2. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy egyszerű műanyag késsel szoktam. Esetleg egy vajas kés tompa felével, a tésztát elviszi bármi, nem kell annak élesnek lennie.
2016. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem most már 2 műanyag késem is van, az egyiket a gyúrólaphoz, a másikat robotgéphez adták. De ha minden kötél szakad, én is egy rendes kés tompa oldalát alkalmazom, ha az megfelel (a tészták általában puhák és viszi őket, de egy töltött csigánál bizonyára előny, ha van némi éle. én csak töltetlen tésztákat készítek).
2016. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A www.bercsekonyha.hu árul direkt tésztavágó szilikonkést, 1490 Ft egy darab.
2016. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!