Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tudom hülye kérdés, de nem...

Melody72 kérdése:

Tudom hülye kérdés, de nem vagyok biztos benne. Egy fánk a hűtőben hány napig tud állni úgy, hogy ne legyen semmi baja?

Figyelt kérdés
Légyszi rendes válaszokat!

2016. dec. 7. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A néhány elég tág fogalom.Egy-két nap vagy négy-öt nap ne mindegy!

Két-három napig biztos nics baja hiszen megsült.

Pár másodpercre dobd be a mikróba jobb lesz mint új korában, de edd meg azonnal mert ha kihül utána olyan lesz mint a kő.

2016. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Megromolni nem fog, csak az élvezeti értékéből veszít. De ha már nem friss, akkor az mindegy, hogy egynapos, vagy ötnapos.


Annak idején nagymamám farsangi fánkja akár egy hétig is elvolt, ha mennyiségileg nagyon túllőtt a célon, és túl sokat lesütött. :) Pedig hűtőbe sem raktuk, ott volt simán a konyhaasztalon egy tálban, konyharuhával letakarva. Összeszikkadt egy picit, nem volt olyan foszlós, de ízre tökéletes volt, mondom, akár egy hét múlva is.

2016. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak frissen finom, de meg nem romlik. Kb mint a pogácsa.
2016. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:)
2016. dec. 8. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!