Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miért fagyasztják a kenyeret?

Gon99 kérdése:

Miért fagyasztják a kenyeret?

Figyelt kérdés
egy kedves ismerősömnél voltam és a mélyhűtőből húzott elő egy egész kenyeret és több is volt még ott nem az első alkalommal nem akartam megsérteni hogy miért csinálják ezt valamit spórolni lehet vele? nagyon érdekelne légyszíves segítsetek választ találni köszönöm

#kenyér #spórolás #fagyasztott kenyér
2016. dec. 9. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Azért fagyasztom le ,mert csak 2 hetente járunk vásárolni,és tőlünk 30 km az a pékség ahol a kenyeret veszem. Ha frissen lefagyasztom sokáig eláll,és pont olyan amikor kiolvasztom,mint amikor megvettem.
2016. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Azért, a fagyasztást megelőző állapotra olvad ki, tökéletesen olyanra.

Miért dobna ki élelmiszert? Ez nem spórolás, hanem elv kérdése: élelmiszert nem dobunk ki.

2016. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Mi is lefagyasztjuk ,mert egyszere nem fogy el ,ha kint hagyom megszárad .semmi baja nincs fagyasztot kenyérnek ,beteszem mickroba felmelegitem és már ehető is .
2016. dec. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ
2016. dec. 10. 12:31
 15/16 anonim ***** válasza:
van, hogy a barátommal mindketten egyszerre veszünk véletlen. az egyik megy a fagyóba. ugyanolyan lesz, mint volt, de még türelmetlen is vagyok, úgyhogy az első szelet megy a pirítóba.
2016. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi is lefagyasztjuk,mert heti 1x veszünk kenyeret és azt amit mi szeretünk nem mindehol lehet venni így a heti adagot be rakjuk a fagyasztóba. Mi szeretjük így is, viszont nem igazán fagyasztunk húsfélét így nem okoz gondot,hogy nem lenne hely a fagyasztóba.
2021. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!