Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha a sütőmet légkeveréses...

Ha a sütőmet légkeveréses üzemmódban járatom, akkor jobban kiszárad a sütőben sült olyan étel, amire nem teszünk alufóliát, pl: varga béles?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 03:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Jó a feltett kérdés,logikus. Erre én is kíváncsi vagyok, most állok tűzhely vásárlás előtt.
2017. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg van rá valamennyi esély, de nekem több, mint 10 éve van légkeveréses sütöm, és nem tapasztaltam ilyet.


Viszont gyorsabban megsül benne minden, kb 20 fokkal alacsonyabb hömérsékletre állítva süt úgy, ahogy a hagyományos (kevesebb áram), és sokkal egyenletesebben sül minden, nincs olyan, hogy az egyik oldala túlsül, máshol meg még nem elég sült.


Ami meg plusz elöny, hogy több szinten lehet egyszerre sütni benne, ami akkor is jó, ha több tepsi süteményt készít valaki, de akkor si, ha a húst meg a körítést is a sütöben akarja elkészíteni.

2017. jan. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Én sem tapasztaltam ilyet, de nem adnám oda semennyi pénzért a régi hagyományos sütőért !
2017. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem ,mert ha hőlégkeveréssel sütünk,rövidebb idő alatt készül el az étel.
2017. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Így igaz, ahogy előttem írták, ünnepekkor többször sütöttem benne egyszerre két tepsivel, sütit, pogácsát, húst is, tökéletes lett.
2017. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

Én kifejezettem utálom, tiszta száraz lesz tőle minden. Egyszer kapcsoltam be csirkéhez, borzasztó volt.

Nem is értem, mi értelme van. Persze, gyorsabban megsül, de semmi szaft nem marad az ételben.

2017. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
DonGalába: ha mindenki másnak normális lesz benne az étel, csak neked nem, akkor az nem a sütö hibája, hanem te nem tudod rendesen használni!
2017. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Mindent légkeveréssel szoktam sütni, eddig még egy ételem sem lett száraz. Tökéletesen szaftos/krémes lesz minden, aminek kell.
2017. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Én mostanában kaptam rá a légkeveréses funkciójára a sütőmnek, sokkal jobban átsülnek a dolgok benne.
2017. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

Érted: keringeti a forró levegőt és nem szárad ki tőle semmi. A fizika meg mehet a francba.

Az persze elő se ferdülhet, hogy a sok okos júzernek gőze nincs róla, hogy kell bekapcsolni a funkciót, csak megvette a légkeveréses sütőjét, használni meg nem tudja.

2017. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!