Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Jó a gyömbért a húslevesben?

Jó a gyömbért a húslevesben?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom meg hallom hogy kis darab gyömbért tesznek a húslevesbe!

#húsleves #gyömbért
2017. jan. 16. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó... a vietnami húsleves (pho) elég erősen gyömbéres.
2017. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó és régen is használták.
2017. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát! Én is szoktam tenni bele!
2017. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!Szombaton vagy vasárnap a tv paprikába láttam hogy a nénike tett a levesbe a zöldségekkel együtt! De azt már nem mondta el hogy milyen benne gondolom "erősebb" lesz tőle a leves!
2017. jan. 16. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tesznek annyit bele, hogy kiérezzen az íze. De marhahúsos ételbe ( pörkölt, gulyásleves stb.) is jó a gyömbér.
2017. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle csípős, annyit nem kell a sima húslevesbe tenni, de nagyon jó ízt ad.
2017. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Max egy kisujjpercnyit szabad szerintem beletenni, kulonben tul merges lesz es nem lesz mar az a klasszikus husleves. De erdekes lehet, sok foghagymaval meg a husleves, egy fejnyivel pl.. csipospaprikaval is csinnyan kell, mert eros lesz.
2017. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is használom, de tényleg figyelni kell a mennyiségre. Egy kis darabka- a kisujjpercnyi jó hasonlat- bőven elég egy jó fazék húsleveshez.

Én más ételekbe is használok, nagyon szeretem a gyömbért, mint fűszert, de teának is, és gyümölcssalátákba is.

2017. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!