Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Konyhakész rizsről vélemények?

Konyhakész rizsről vélemények?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Gyakorlatilag nem másabb, mint a "normál" rizs, csak elöfözött és zacskóba csomagolva.


Én nem szeretem, mert jóval drágább, mint a rendes, és csak "üresen" készíthetö, ha az elöírás szerint fözöm, ha meg kiszedem a zacskóból, akkor ott vagyok, mintha a símát vettem volna.


De nem ártalmas, nincs benne káros anyag, csak éppen nekem nem éri meg.

2017. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem a kedvencem, persze párszor én is készítettem. De az, hogy "konyhakész" kicsit túlzás, mert ezt is kell főzni. Ráadásul, ha egy perccel is tovább fő, mint az ajánlat, szinte szétmállik.

És valóban sokkal drágább, mint a hagyományos rizs, és azt sem tart sokáig elkészíteni.

2017. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Számomra teljesen értelmetlen.
2017. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Ugyanaz mint a többi,most az hogy zacskóban van,az semmiben sem változatosabb a másiknál XDD
2017. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Köretnek sose csináltam.

De egyszer rakott valami volt, rizst meg nem vettem, férjem szaladt le. Azt gondolta, ez gyorsabb, jót akart, ilyent hozott. A rizses hús ezerszer jobb vele... Azóta ahhoz ezt veszem.

2017. ápr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
Felesleges pénzkidobás! Feldobsz egy fazék vizet, ha forr, belerakod a rizst... nem okozhat gondot!
2017. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!