Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen saláta illene sült...

Milyen saláta illene sült krumplihoz-rántotthúshoz?

Figyelt kérdés
Olyan vendégségbe megyek ahol a társaság egyik része nagyon a zsíros dolgokért van oda, sült krumpli lesz rántott hússal. A többiek szivesen ennének vmi egészségesebbet, nekik még a tésztasali is túl nehéznek számít. Én bevállaltam h összedobok vmi salátát. Van tippetek, bevált ajánlat ilyen menühöz? Hogy mindenkinek jó legyen. Mert azért úgy csinálnám, ha a zsíros kedvelők is belekóstolnának, jusson nekik is és vmennyire passzoljon az ő kajájukhoz.
2017. ápr. 8. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
A rendes sült krumpli és rántotthús nem túl zsíros. Nincs vele semmi baj. Nem is egészségtelen. Uborkasaláta, káposztasaláta, céklasaláta jó hozzá.
2017. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Paradicsomsalata,ecetes almapaprika...
2017. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Rukkolasaláta koktélparadicsommal, avokádóval
2017. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Babsali. De csak mert imádom.
2017. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Görögsalàta.


Ha van olyan aki nem eszi a krumplit hússal egyàltalàn, akkor neki cézàrsali.

2017. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tésztasáláta nem is illik ehhez a menühöz.Ehhez hagyományos saláták/savanyúságok illenek.

Uborkasaláta, paradicsomsaláta, káposztasaláta, csalamádé, csemege uborka.

De- igaz nem olcsó- friss fejes salátát is készíthetnél, amit szinte mindenki szeret.

2017. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, cézársali szuperjól jött köszi! Többit is megjegyzem. Babsalit még soha nem ettem de rákerestem receptekrem finomnak tűnik. :)
2017. ápr. 12. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!