Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Elektromos főzőlapot hogy...

Elektromos főzőlapot hogy lehet szepen tisztara takaritani?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy újat a konyhánkba az ügynökségtõl. 2x hasznaltam es a rozsdamentes acel a fozolap korul bebarnult.

Mintha a zsir raegett volna. De akarhogy sikalom/hideg zsiroldozom, melegen probalom letakaritani, nem megy.

Valakinek valami bevalt modszer? Koszonom!


2017. ápr. 10. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Kép?
2017. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ecettel próbáld.
2017. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van külön arra való tisztítószer, azt válaszd, mindenhol kapni még a LIDL-nek is van saját márkása.
2017. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, ecettel sikerult :)
2017. ápr. 11. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne sokszor ecetezd, mert előbb-utóbb elvékonyodik a rozsdamentes felület, és ott rozsdásodni fog.Ugyanezt teszi a hideg zsíroldó is, sajnos megtapasztaltam. Sikálni sem szabad mondjuk fémszivaccsal, csakis puha törlőkendővel, esetleg mosogatókefével, az nem okoz karcolásokat, megfelelő tisztítószerrel. Lehet kapni.

Nekem a Cif is bevált, de többféle kapható.

2017. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!