Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ezt a grill serpenyőt lehet...

Ezt a grill serpenyőt lehet használni gáztűzhelyen is vagy csak indukciós, meg elektromos főzőlapon?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 2. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Gáztűzhelyen használható, indukcióson nem, mert alu.
2015. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szuper :)

Gáztűzhelyem van,de amit lehet,azt olaj nélkül akarom elkészíteni,egyrészt spórolás képpen másrészt egy kis egészség végett.

Vettem ilyen asztali elektromos grillsütőt.

Az ételek jó részét ellehet készíteni,de olyan mintha serpenyőben sütöttem volna olaj nélkül,sajna nem elég meleg a grillhez.

Mióta csak ezt használom már 4. hónapja elég az-az 1 liter étolaj,amit nem tudtam rajta elkészíteni ,de már a tükörtojást is elkészítem rajta.Többezer forintot spóroltam vele eddig.

2015. aug. 3. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A villanyszámlád nem lett tőle sokkal magasabb?
2015. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem fogyaszt túl sokat,pár forintot talán ebédenként.

No meg hát 100%-ban olcsóbb,mint a gáz + olaj egy 4 fős családnak délre húst és köretet sütkörészni.

Az meg,hogy utána csak lekapom a rácsot és egy nedves ruhával áttörlöm és nem vakarom a serpenyőt tepsit és a többit mindennel felér.

2015. aug. 3. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem, köszi. :)
2015. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!