Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kívül jól megsül belül nyers,...

Kívül jól megsül belül nyers, miért?

Figyelt kérdés

Leveles tésztás süteményről van szó, sütöben sütve, kívül már jól megsül belül illetve kívül az alján mégis még szinte nyers a tészta.


Ilyenkor magasabb vagy alacsonyabb hőfok kell? Általában 200 fokon sütök mindent, de itt ez nem jött be. Elektromos sütő.



2017. ápr. 14. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha így nem jó, akkor csak alsósütéssel csináld. Én akkor szoktam így járni ha also felső sütéssel csinálom.
2017. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alacsonyabb hőfokon próbáld meg.Lehet,h a magas hőfok miatt a külseje hamar megsül egy vékony rétegbe és emiatt a belseje már nem tud átsülni meg ideje sincs rá.
2017. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!