Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mi a különbség a turmixgép és...

Mi a különbség a turmixgép és a smoothie maker között?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Semmi. A dizájnon kívül, vagyis annyi, hogy a smoothie makerben egy fejre állított pohárba teszed a gyümit, és már ihatod is belőle. A turmixgépnél pedig ki kell önteni.


Ugyanazt eléri az ember turmixgéppel is. De jól hangzó neve van és + 1 felesleges konyhai kütyüként el lehet adni

2017. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a smoothie maker a jeget is aprítja. Egyebként nekem olyan turmixgépem van, amire fejjel lefelé állítva lehet poharat is tenni, de jeget nem mernék aprítani vele. Nézd meg a műszaki adatokat egy turmixgépnél és egy smoothie makernél, utóbbi lehet bikább, de ha nem akarsz jeget zúzni vele, akkor felesleges több pénzt költeni rá.
2017. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különbség. A jégaprítás sem attól függ, hogy turmix vagy smoothie maker. Mindegyikben van olyan, amivel lehet jeget is. Ez a teljesítménytől függ, mert a késektől. Nekem van olyan turmixom, amivel lehet, és van, amelyikkel nem. Mindegyiknek benne van a leírásában, hogy pontosan miket lehet vele csinálni és mit nem.
2017. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, ha egy jó blendered van , az a jeget is aprítja simán, de a közepes teljesítményű turmixgépek is.

Tényleg csak egy divatcucc, semmi egyéb.

2017. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!