Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a különbség a turmixgép,...

Mi a különbség a turmixgép, az aprítógép, és a mixer között?

Figyelt kérdés
küllemre tudom, funkcionálisan értem, mi mire való pontosan, mire lehet használni, mire nem.
2012. szept. 22. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, a turmix es a mixer ugyanaz, az aprito meg csak durvabban apritja fel a nyersanyagot, mint az elozo.
2012. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

turmixgép: pépesíti az alapanyagot,ha pl beleteszel egy almát akkor olyan lesz kb mint az ivólé vagy össze is tudsz keverni különböző gyümölcsöket beton turmixolásra nem ajánlom :D

aprítógép: hagymát, húst stb darálni jó a készülék

mixer: kézi- és botmixer, pl süteményhez való hozzávalókat lehet vele összedolgozni

ja és vonatkozik rájuk a rendeltetés szerű használat :D

2012. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szuper kérdés, nekem is pont ez volt a kérdésem, szó szerint, és ezért én köszönöm a válaszokat (az eredeti kérdésfeltevő helyett... ;) ). Viszont cserébe van egy másik kérdésem, ami ide kapcsolódik, bár sejtem a választ: ha egy receptben azt írják, hogy "mixeld", akkor az vajon mire vonatkozik...? Vagy az előző válasz alapján nekem kell kitalálnom...? Mármint pl. ha folyadékkal kell összemixelni, akkor az evidens, hogy a turmixgépre vonatkozik, hiszen a mixer csak kever, az aprítógép meg darál...? Ugye? :)
2015. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kááár, hogy nem válaszolt senki, most én is szívesen venném a választ...
2018. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, ha süteményt sütsz mixer - > bot/kézimixer, ha valamilyen smoothiet/ gyümölcslevet - > turmix és ha valamilyen főételt (ebédet/vacsorát) akkor pedig az aprítógép. :)
2021. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!