Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Zöldséges fasírtot hogyan...

Zöldséges fasírtot hogyan kell csinálni? Arra a fajtára gondolok, amiben egyáltalán nincsen hús. Pontos receptet légyszi.

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A Falafelre gondolsz? Abban csicseriborso van.
2010. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, hogy arra gondolok e :))

Régebben volt a vacsoracsatában, hogy egy vegának csináltak zöldséges fasírtot, de a honlapon a receptek között akkoriban sem találtam. Boztos mindenki máshogy fogja írni.

2010. máj. 21. 00:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyszer cukkiniből csináltam fasírtot úgy, hogy lereszeltem a cukkinit és utána úgy csináltam ahogyan a húsos fasírtot kell, csak még vegetát is tettem bele(lehet h más a sima fasírtba is szokott, nem tudom, mi abba nem szoktunk de ebbe úgy gondoltam teszek). Finom lett végülis, de gyakorlottabb, tapasztaltabb háziasszonyok lehet tudnak valami praktikát hozzá, mert én ezt magamtól találtam ki hogy így csinálom...

2010. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek van saját bevált receptje. Az enyém:

személyenként 1 kb 10 dekás krumlpit lereszelek, adok hozzá apróra vágott hagymát, összenyomott fokhagymát, apróra vagdalt gombát, előre megpárolt apróra vágott sárgarépát, zöldborsót, egy tojást, sót, borsot és kb 2-3 evőkanál zsemlemorzsát. Összekeverem az egészet és pogácsákat formázok belőle, zsemlemorzsába forgatom és forró olajon kisütöm.

2010. máj. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

Tonhalfasírt [link]

2010. máj. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!