Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan csináljam a túrós...

Hogyan csináljam a túrós derelyét?

Figyelt kérdés
A mirelit derelyét, hogyan lehet sütőben kiolvasztani?

2017. dec. 17. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

HA mirelit, akkor NEM SZABAD kolvasztani, hanem fagyosan kell elkezdeni elkészíteni (a csomagoláson le van írva, hogyan)


Ha kiolvasztod, akkor akár dobhatod is ki, mert ehetetlen lesz.

2017. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Mirelit? Mi az mirelit?


Mi ugy csinaljuk mint a szilvasgombocot, csak turo van benne es haromszog alaku. Sajnos nem ismerem milyen a mirelites.


Kell egy burgonyas teszta, keszitesz turobol tolteleket a szajad ize szerint, a tesztat kinyujtod, negyszogeket vagsz belole, a kozepebe teszel a toltelekbol es sarkainal felhajtva, haromszogeket csinalsz belole. Sos vizben kifozod, csinalsz piritott zsemlemorzsat es kesz is. Kb. 8 eves korom ota tudok csinalni :)

2017. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "megevést", de kaptam a fagyasztott derelyét :)

Egyébként én is magam csinálom.

2017. dec. 17. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Fagyott állapotban , lobogóan forró, enyhén sós vízbe dobj egyszerre csak 3-4 darabot, egyszer keverd meg hogy ne ragadjon le. Ha feljön a víz tetejére készen van. Szűrőkanállal kiszeded, pirított zsemlemorzsába forgatod.
2017. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a negyedik írja, de én mondjuk minden bele szoktam dobni egyszerre. Amelyik össze van ragadva, arra kell figyelni, mert nem mindig jön szét magától a vízben, és akkor nem fő meg. De persze nem lesz olyan finom, mint a házi, sok a tészta, kevés a túró :-( Azért ehető.
2017. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a csomagolásra van írva.
2019. júl. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!