Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen bogarak lehetnek ezek?...

Milyen bogarak lehetnek ezek? Már feltettem otthon kategóriában ezt a kérdést, de nem kaptam segítséget.

Figyelt kérdés

A konyhaszekrényemben, és az ajtaján találtam. Abban, ahol a tányérok, fűszerek, liszt cukor, zsemlemorzsa, búzadara van.

Nagyon aprók, fehérek.

Ha nem nézem meg jobban, azt hittem volna, por. kb akkorák, mint egy búzadara szem.

Mindent átnéztem, semmit nem találtam, amiben sok lett volna. Vagyis fogalmam sincs, honnan jöttek. Azt hittem valami már régi, és abből keltek ki. Ahogy mászik, úgy néz ki, mintha hömpölyögne. Most mindent Domestosos vizzel átmostam, ami zacskóba fel volt bontva, azt kiöntöttem. De mivel nem találtam meg, hogy honnan jönnek, így félő, hogy újra megjelennek.

Valaki tapasztalt már hasonlót?


2010. jún. 5. 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Délelőtt mindent átmostam Domestosos vízzel. Most néztem, és néhánnyal találkoztam megint.
2010. jún. 5. 21:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik lisztben,fűszerben lehetnek,akkor is ha nincs felbontva a zacskó. Dobj ki mindent,,és ecettel mosd át jól a szekrényt. A tányérokat és a dobozokat is.
2010. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindent átmostam, és mindent átnéztem.

Ott nincs bontatlan csomag, csak dobozokba kiöntögetett liszt-rizs-cukor stb, meg üveges, csavaros tetjű fűszertartóban lévő fűszerek, de ezeket is átnézegettem.

Van pár megbontott tasakos fűszerkeverék is, de azokban sem láttam semmit.

2010. jún. 5. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ilyen helyről jöttek elő. Ha az összes bontott csomagot kidobtad (a nagy kukába, mert a konyhai szemetesből visszamászhatnak), és mindent kimostál fertőtlenítővel, akkor már csak egy-két túlélő fog innen-onnan előbukkanni. Ha megint csapatosan jönnek, jobban át kell nézned, nincs-e bontott teafüved, vagy pl. olyan dobozod, aminek nem tökéletesen zár a fedele. Sajnos én is jártam már így, mindent ki kellett dobnom a kredencből, hogy teljesen megszabaduljak tőlük. De inkább 1000 forint körüli minusz, mint hónapokig bogarakra vadászni minden bontott csomagban.
2010. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!