Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van otthon kb 70 deka csirkeme...

Van otthon kb 70 deka csirkemellfilém, mit tudok belőle csinálni sütőben? Van vmi jó receptetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

sajtot teszel bele, belecsavarod baconbe, meglocsolod sörrel vagy egy jó adag tejszínnel, amibe sajtot kevertél



én mondjuk serpenyőben sütném le kis rama margarinon, előzőleg fokhagymával és sóval, borssal beszórnám és 2 órán át állni hagynám


vagy egy jó tejszínes sárgarépás és zöldborsós szószban megcsinálnám serpenyőben


esetleg gombaszószban

2010. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szia!én most tepsis óvári csirkét csinálok,kevés olaj pici víz csirkemelleket lerakom,fűszerezem sonka,gomba csirkemáj sajt kis lángon sütöm kezdetben fólia alatt hogy a sajt meg ne égjen
2010. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

elsőnek!


nagyon jól hangzik amit írtál, most nagyon megenném úgy megkívántam :D

2010. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Joghurtba tegyél ,borsot,fokhagymát,vöröshagymát és kaprot meg egy kis olajat. A csirkemelleket nagyon vékonyan ízesítsd akár sóval akár vmilyen fűszerrel.Tedd bele a csirkéket a joghurtos pácba egy éjszakára,majd másnap az egészet öntsd bele egy kivajazott sütőbe és süsd meg.Néha forgasd.Isteni:)
2010. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
mákostésztát
2010. jún. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A joghurtusat letakarva kell sutni?

es hany fokon?

2010. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nagy családi kedvenc:


Csirkemell őzgerincformában sütve



Hozzávalók: 80 dkg csirkemell, 20 dkg bacon szalonna, 15 dkg reszelt sajt, só, bors, petrezselyem ízlés szerint, 4 evőkanál tejföl, 3 evőkanál liszt, 2 tojás

Elkészítés : 3 evőkanál tejfölt, a tojásokkal, liszttel, a sóval, a borssal a petrezselyemmel, 10 dkg reszelt sajttal masszává keverjük. A húst apróra kockázzuk és a sajtos-tejfölös masszához adjuk.

Az őzgerincformát kivajazzuk, megszórjuk zsemlemorzsával és kibéleljük szalonnával úgy, hogy a szélei kilógjanak a formából. A húsos masszát kanalazzuk a formába és hajtsuk rá a lelógó szalonnát. Hosszában a tetejére is tegyünk szalonnacsíkokat, kenjük meg a maradék egy evőkanál tejföllel, majd szórjuk meg a maradék 5 dkg reszelt sajttal.

Előmelegített sütőben, 170 fokon, kb. 40 perc alatt süssük készre. Én ekkor kifordítottam a formából egy tepsire és addig pirítottam míg a szalonna nem kapott egy kis színt.


A helyesírási hibákat nem javítottam ki, bocsi! Internetről van.

2010. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pálinkát
2010. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!