Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehet csinálni olyan...

Hogyan lehet csinálni olyan fohagymás "valamit" amit a lángososnál kenhetünk a lángosra?

Figyelt kérdés
2007. nov. 28. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Pár gerezd fokhagymát megpucolsz, fokhagymanyomón áttöröd, majd egy kis vizet engedsz hozzá, és állni hagyod. A víz mennyisége attól függ, hogy mennyire töményen szereted ezt a "valamit"! Jó étvágyat!
2007. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

nem vizzel kell kikeverni!szerintem ,hanem tejfollel!

fokhagymanyomon attorod a fokhagymat es tejfollel kikevered!jo sokaig kevered hogy kremes legyen!

jo etvagyat!

2007. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Akkor mondom a harmadik verziót...én egy kis olivaolajjal szoktam keverni,meg egy csipet sóval.

Ahány ház annyi szokás?:)

2007. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
94%
Én is az olajos verziót ismerem egy kis sóval, de ínyenceknek bele lehet keverni egyéb más fűszereket is.
2007. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Balatonon dolgozok büfében és mi is olajjal szoktuk csinálni!
2008. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én is mindig olajjal szoktam elkeverni a foghagymát.Először foghagymanyomóval összetöröm,és úgy keverem hozzá az olajat.Jó a sima étolaj is.
2008. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!