Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A Kotányi kis fűszeres üvegek...

A Kotányi kis fűszeres üvegek (kismalmok) ha kiürülnek, a teteje lecsavarható-e? Újratöltés okán, esetleg.

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 22:40
 1/8 HomonyiFanny válasza:
91%
Erre én is kíváncsi lennék :) Nekem nem sikerült, de állítólag le lehet
2018. márc. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
95%
Ha kiürült, akkor mit veszthettek? :D
2018. márc. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem tölthető újra.
2018. márc. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Akinek van facebookja, kérdezze már meg a kotányit ott! Engem is érdekelne ez!!!
2018. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem, gyakorlatilag viszont megoldható. Volt már itt ilyen kérdés.
2018. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En mar tobb eve ugyanazt a bors-orlot toltom ujra. Nem csavarhato, hanem huzni kell, ra van pattintva. De viszonylag erosen kell huzni, es utana visszapattintani is ugy tudom, hogy ratehenkedek. Kozben varhato nemi fuszer szanaszet szorodasa. Nekem bevalt, de ero kell hozza.


Hivatalosan nem ujratoltheto, mivel ahhoz tul olcso. Egy normalis fuszermalom tobb ezer ft.

2018. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

... "tul olcso" ...

Na ez ami nem igaz!

2018. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Azt nem tudom hogy kell újratölteni, de azt igen, hogy nem érdemes. Ugyanis az őrlő kopik, vagyis úgy van méretezve, hogy a benne lévő borsot ledarálja, vagyis nyilván egy kicsit túl van rajta "méretezve" de egy idő után elkopik. Csak nézd meg hogy őröl az elején és a végén. Nagy különbséggel.
2018. ápr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!