Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mikor lehet látni ha a befőtt...

Mikor lehet látni ha a befőtt nem lett jó?

Figyelt kérdés

1 hete raktam el

És baj ha a fedőt be lehet nyomni, nem lett vákum az üvegben?



2018. jún. 22. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha felforr vagy penészedik, akkor nem jó. De milyen fedő z, amit belehet nyomni?
2018. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, de magában még nem jelenti a befőtt megromlását.
2018. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha pezseg, habzik, penészedik.
2018. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
ha nem zár rendesen egy hét után már ízlelhető. Ha zár, de nem lett rendesen hőkezelve, akkor több idő. Ha sok cukor van benne akár napok alatt felforr.
2018. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha be lehet benyomni, akkor mindig felbontom és újrakuktázom (mindig kuktában rakom el a befőtteket), mivel azt tapasztaltam, hogy akkor meg fog romlani. Később pedig látod, hallod, mert pezseg, még később penészedik. De aminek nem lehet benyomni a fedelét, az nekem általában teljesen jó évekig.
2018. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oké köszi

ránézésre jó csak valahol olvastam hogy dunsztolás közben szokott pattani a tető mikor a vákum beszívja onnantól jó, de nálam nem lett ilyen

2018. jún. 22. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!