Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Jégkását hogyan?

Jégkását hogyan?

Figyelt kérdés
Van valakinek bevált receptje jégkásához? Nyilván azonnali fogyasztáshoz, jégkásagép nélkül. Nem arra gondolok, hogy fagyasszak le vizet szörppel és zúzzam össze, hanem gyümölcsből szeretnék.
2018. júl. 27. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Wat?

Milyen gyümölcsből?

A jégkása az pontosan zúzott jég szörppel.

2018. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Én sem értelek. Jégdara szörppel. Ez a jégkása.
2018. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te nem jégkasara, hanem sorbetre gondolsz. Fagyasztott gyümölcs és egy kanál forróvíz a turmixgepbe és kesz. Én málnából szoktam csinálni, ahhoz teszek egy kevés lemon curdot és cukrot is.
2018. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem arra gondol, hogy először leturmixol egy kis gyümit, berakja a fagyóba, és időnként megkavarja/felrázza
2018. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
óóó, köszi harmadik, igen, az lesz az! Nem tudtam, hogy az nem jégkása :D
2018. júl. 27. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor ha megy az angol sorbet neven, ha nem akkor szorbet neven kereshetsz recepteket. Arra figyelj, hogy nem minden turmixgép bírja a fagyasztott gyümölcsöt, eltörhet a penge, ha nem elég erős. Dinnyéből is nagyon jó amúgy, legalábbis én szeretem sárgadinnyéből, illetve angol nyelven lehet találni zöldséges verziókat is, ázok is finomak.
2018. júl. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A dinnyét imádom :)
2018. júl. 28. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

há' megfogod a málnát, elnyomkodod egy három ágú villával, majd beteszed a hűtő tetejére, és elnyalod a ghecibe !

vagy hallod ?! tudod mit ?

Mennyé' inkább pasizni ! Könnyebb lesz !

Cuppanj rá egy dagadt szőrős mackóra ! ;)

Jó szórakozást ;)

2018. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kitalálom, dagadt vagy, szőrös és kicsi a szerszámod.
2018. aug. 11. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!