Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet jégkását otthon előállít...

Lehet jégkását otthon előállítani? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én télen szoktam egy pohár tiszta havat felvenni beleönteni egy kevés kòlát vagy amilyen ízt akarsz és voálá.
2015. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Egy erősebb aprítóba beledobod a jeget, az ízesítőt(valamilyen szörpöt), majd addig aprítod amíg kása szerű nem lesz.
2015. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Turmixgepben jegkockabol.
2015. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A turmixgépek kibírják az ilyet?

Kézi húsdaráló vagy más eszköz vajon mennyire lehet jó?

2015. szept. 1. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Turmix jó, de csak ha bivalyerős és jó minőségű a pengéje, különben csak leég/tönkremegy.

Daráló nem hiszem, hogy jó lenne, de elég érdekes ötlet.

2015. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak a jó minőségű, de általában azt rá is írják a gépre, hogy vág jeget. Ha másra is használod a turmixgépet megéri. Nekem olyan van.
2015. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A tumixgépnek nem tesz jót ha jeget aprítasz vele. Hiába van ráírva, csak elgyengül az éle. Én úgy szoktam,hogy egy nagyszájú üvegbe szörpöt öntök, és félig rácsavarva a kupakját beteszem a fagyasztóba. 3 óra múlva pont olyan lesz az állaga, mint a boltinak. 1 óránként meg kell rázni. Nekem 10/10-szer bevált.
2016. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!