Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy kell a kiwit fogyasztani?

Hogy kell a kiwit fogyasztani?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok otthon és csak kiwi van nem tudom hogy fogyasszam el nyersen vagy sütve? Ha sütve akkor sütőben vagy vízben? Meg kell pucolni és ha igen hogy, sütés elött vagy után? És ti szoktatok mellé sonkát vagy kenyeret enni? Gyorsan légyszi éhes vagyok

2018. okt. 31. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kiwi van otthon, hogyan eszel hozzá sonkát, vagy kenyeret.

A kiwit nyersen esszük, de ehetünk hozzá bármit, ahogy sokan szeretik a sárgadinnyét sonkával, vagy a szöllőt kenyérrel.

2018. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Egyél egy sonkás szendvicset és dobj utána egy meghámozott kiwit! Leggyorsabb és olyan főzéstechnikával mind a tiéd (vízben sütni!:) leginkább ezt merném ajánlani.
2018. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kiwi az egy ausztrál madár, nehogy megedd szerencsétlent! :D A kivit én csak simán nyersen szoktam enni, esetleg más gyümölcsökkel együtt. De szerintem bármit ehetsz hozzá, amit szeretsz. Sülve én még nem láttam, de lehet, hogy jó.
2018. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mustafa33 ***** válasza:
Ha madár, akkor süsd meg, ha gyümölcs, akkor vágd felébe és kávés kanállal kanalazd ki a héjából nyersen. Minek elpusztítani sütéssel a gyümölcs C vitamin tartalmát?
2018. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!