Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kipróbálnám a kínai kelt. Mit...

Kipróbálnám a kínai kelt. Mit készítsek belőle?

Figyelt kérdés

Sajnos elég kevés zöldséget eszem, de a káposztás tészta,rétes és péksütik mindig ízlenek, illetve a kelkáposzta főzelék.

Melyikhez hasonlít inkább az íze, a fejes káposztához vagy a kelhez ?

Saláta félében nem gondolkodom.



2018. nov. 9. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Kelkáposzta főzeléket.
2018. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
2018. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Engem egyikre sem emlékeztet, inkább saláta irányba megy el a tisztességes káposztáktól... Ennek van előnye, sokkal gyorsabban elkészül. Én csak római köménnyel ízesítve sütöttem meg párszor, ehető, de én a fejes káposztánál maradok, a kelt sem szeretem. A három zöldség nekem teljesen más.
2018. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van aki kelkáposzta főzeléket készít belőle (üzemin ettem, volt már annál jobb kaja is a tányéromban!)

Mások megtöltik, mint a szármát, és úgy főzik meg, de valóban sokan csak cukros-ecetes lével, sültek mellé salátának adják

2018. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!